SESJE RODZINNE

Sesje rodzinne – według Waszego lub mojego pomysłu ( a te są nie do wyczerpania). Chciałabym, żeby każda sesja była dla Was dobrą zabawą i miłym wspomnieniem. Przez mój sprzęt fotograficzny staram się oddać Waszą bliskość, osobowość, Wasze uczucia.

Każde sesje rodzinne są wyjątkowe i bardzo indywidualne. Właśnie dlatego w pracy fotografa skupiam się na tworzeniu obrazów i kreowaniu scen innych, niż codzienne życie. Aby to wyrazić należy odpowiednio dobrać scenerię, która idealnie dopełni całości. W zależności od klimatu, w jakim ma być utrzymana sesja – wspólnie wybieramy konkretne miejsce. Najczęściej spotykamy się w klimatycznym lesie, na łonie natury, wszędzie tam gdzie panuje cisza i spokój po to aby skupić się na atmosferze towarzyszącej na sesji.

Zapraszam do skorzystania z możliwości uwiecznienia Ciebie i Twoich najbliższych na fotografiach, które oddadzą nie tylko Wasz wygląd, ale również to nieuchwytne, które zachodzi między Wami: uczucia i emocje. Sesje rodzinne pokażą Twoją rodzinę w miejscach, które podkreślą wszystko to, co chcecie przekazać osobom, które te zdjęcia będą oglądały.

Fotografie rodzinne nie są łatwe do wykonania, ale wyczaruję taką atmosferę podczas sesji, żeby nawet osoby, które nie lubią być fotografowane, z chęcią pozowały, a dzieci odebrały to jako świetną zabawę.

Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie wyglądać naturalnie i pięknie. Zdjęcia z sesji rodzinnej będą dla Was wspaniałą pamiątką, można się nimi pochwalić znajomym, na portalach społecznościowych i blogach lub sprezentować taką sesję swojemu bliskiemu w postaci bonu podarunkowego. Jest to wspaniały prezent, który Twoi najbliżsi docenią go i będą długo wspominać te niezapomniane dla nich doświadczenie. A pamiątka, którą dostaną w postaci gotowych wydruków zostanie na całe życie.

Dziękuję za poświęcenie waszego cennego czasu, by zobaczyć to, co wypełnia moje życie i nadaje mu wyjątkowy sens. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, by Wasze zdjęcia odwzorowywały emocje jakie towarzyszą Waszej rodzinie na co dzień. 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą>>>

Facebook