REPORTAŻ ŚLUBNY

Reportaż ślubny to wspaniały sposób zaklęcia w fotografiach najważniejszego dnia Waszego życia. Ślub to przede wszystkim ulotne chwile, ale reportaż ślubny pozwoli je zachować na zawsze. Uwiecznię dla Was, Waszych rodzin i przyjaciół wszystkie  wzruszające, piękne, ale również zabawne i niespodziewane momenty.

Reportaż ślubny od wielu lat jest nieodłącznym elementem mojego życia, sposobem wyrażania i nieustannym poszukiwaniem emocji, próbą uchwycenia niepowtarzalnych momentów. Specjalizuję się w wykonywaniu fotografii ślubnych, na których staram się uchwycić miłość, radość i emocje Młodej Pary.

Radość, śmiech, wzruszenie, zabawa, szaleństwo, miłość. Energia i spokój. Lubię proste rozwiązania, one działają z podwójną siłą. Zdjęcia nie kłamią, a ja kocham kadrować rzeczywistość.

Szczegóły związane z dniem ślubu i sesją plenerową proponuje omówić w trakcie spotkania, po którym zdecydują Państwo, czy chcą skorzystać z moich usług.  Poszukuję ujęć wyrazistych, oryginalności i indywidualności, unikam schematów w fotografii. Każdy człowiek nosi w sobie piękno i jest wyjątkowy, tylko trzeba wyrazić to w odpowiedni sposób. Na plenerze nie martwcie się jak pozować, w którą stronę spojrzeć, uśmiechnąć się czy zachować powagę…od tego jestem. Wystarczy tylko, że będziecie 🙂 Gwarantuję swobodną atmosferę w trakcie robienia zdjęć.

Staram się aby moja oferta była maksymalnie dopasowana do Waszych potrzeb. Sami macie możliwość decydowania co jest Wam potrzebne. Ja mogę towarzyszyć Wam podczas: przygotowań z dnia ślubu, poprzez błogosławieństwo rodziców, ceremonii w kościele, aż do oczepin w czasie przyjęcia weselnego oraz sesji plenerowej w innym dniu, sesji narzeczeńskiej, zaręczynowej oraz zagranicznej. Napisz proszę do mnie a zapoznasz się z wszystkimi szczegółami. 

Obejrzyj zdjęcia i wyobraź sobie, że reportaż z Waszego ślubu będziecie podziwiać przez całe życie. Fotografia to najlepszy i najtrwalszy sposób na zachowanie szczęśliwych chwil. Wspomagają pamięć i można się nimi chwalić w każdym momencie i przez wiele lat.

Pamięć jest ulotna, ale dzięki fotografiom przypomnicie sobie każdą chwilę niezwykłego dnia ślubu.

Obejrzyjcie zdjęcia, a następnie zapraszam do kontaktu w sprawie reportażu ślubnego, pleneru ślubnego lub fotograficznej sesji rodzinnej>>>

Facebook