O mnie

Cześć! Jestem Angela

Narzeczona, mamcia kotki przybłędy, fotograf. Z wykształcenia Pani nauczycielka. Na co dzień zajmuję się fotografią. Prowadzę własną firmę od 5 lat i jest mi z tym szalenie dobrze. Wykonuję także sesje narzeczeńskie, kobiece i ciążowe. Mieszkam w malowniczej wsi, którą nazywam swoją oazą spokoju i miejscem na ziemi. Znajduje się ona 100 km od Wrocławia, wszak fotografuję wszędzie. Fascynują mnie romantyczne, klimatyczne miejsca. Jestem wrażliwcem muzycznym. Lubię Cappuccino z cynamonem w towarzystwie brownie o każdej porze dnia i nocy. Ludzie, którzy darzą się dziką/szaloną miłością, inspirują mnie najbardziej. Uważam, że taka właśnie miłość zasługuje na najpiękniejszą oprawę, którą może uczynić tylko fotograf.

Jestem poszukiwaczem przygód i przyjacielskim fotografem ślubnym. Nie chcę być dla Was jedynie usługodawcą. Chcę przyjść na Wasz ślub jako przyjaciel, gotowy pomóc i zaplanować wszystko tak, jak tego chcecie – w sposób, który uszczęśliwia Wasze serca. Przede wszystkim, zrobię co w mojej mocy, abyś czuł/a się zrelaksowany/a przede mną i moim obiektywem. Będę Wam kibicować przez całą drogę i upewnię się, że macie jak najlepsze wrażenia w tym wyczekanym dniu.

W fotografii odnajduje radość i spełnienie marzeń. Jestem jej totalnie oddana.
Robię to co kocham i daje mi to ogrom satysfakcji. Uwielbiam dzielić się swoją twórczością z innymi. Uwielbiam efekty końcowe a Wasz zachwyt jest dla mnie największą nagrodą. Fotografia poza tym, że jest moją wielką pasją i wolnością artystyczną również harmonizuje moje życie i nadaje mu wyjątkowy sens.

Wyróżnienia: